Nuotr.: Fotodiena.lt/D. Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D. Pipas

Penktąją pergalę „Akvilės“ lygos A grupėje pasiekė Vilniaus BC „Tiketos“ (5-1) krepšininkės, kurios namuose 68:60 (18:20, 15:11, 18:13, 17:16) įveikė to paties miesto „Kibirkštį-VKM“ (2-4).

Pirmajame kėlinyje „Kibirkštis“ išsiveržė į priekį 19:10, tačiau tuomet „Tiketa“ pelnė 8 taškus be atsako ir deficitą sumažino iki minimalaus (18:19).

Beveik visą antrąjį kėlinį pirmavo „Kibirkštis“ ir tik iki jo pabaigos likus 24 sekundėms „Tiketa“ persvėrė rezultatą (31:29).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. „Tiketa“ visą laiką pirmavo, tačiau jai nebuvo lengva laimėti. Lemiamo ketvirčio metu „Kibirkštis“ buvo sumažinusi deficitą iki 2 taškų (49:51), bet tuomet „Tiketa“ pelnė 6 taškus ir padidino persvarą iki 57:49. Sėkmingiau mačo pabaigą sužaidusi „Tiketa“ šventė pergalę 68:60.

„Tiketa“: Rita Žilinskaitė 21, Eglė Jucevičiūtė 17 (7 atk. kam.), Evelina Bankauskienė 15 (11 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Agnė Bobinaitė 16 (14 atk. kam.), Urtė Slavickaitė 15, Evelina Mauraitė 9.