Nuotr.: Fotodiena.lt/D. Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D. Pipas

Ketvirtadienį svarbią pergalę Akvilės lygoje iškovojo Ukmergės moterų krepšinio klubas (4-1). Ukmergiškės namuose 57:54 (15:11, 7:14, 21:8, 14:21) pranoko Vilniaus BC „Tiketą“ (4-1).

Pusantro kėlinio Ukmergės moterų krepšinio klubas diktavo savo sąlygas rungtynėse ir visą tą laiką pirmavo, tačiau antrojo kėlinio viduryje varžovės pavijo ukmergiškes ir persvėrė rezultatą savo naudai. Iki didžiosios pertraukos vyko apylygis žaidimas.

Trečiasis kėlinys daug geriau sekėsi šeimininkėms. Ypač pagirtina buvo Ukmergės klubo gynyba, kuri vilnietes be taškų paliko net 7 su puse minutės. Jos dėka ukmergiškės per kėlinį praleido vos 7 taškus. Tai leido joms laimėti atkarpą 12:0 ir išsiveržti į priekį 10 taškų skirtumu.

„Tiketa“ neleido MKK klubui atsipalaiduoti ir lemiamame ketvirtyje grįžo į rungtynes. Likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes „Tiketa“ išsiveržė į priekį 47:44, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Ukmergės moterų krepšinio klubo lyderė Vitalija Vaščiūnaitė. Ji pataikė du tritaškius ir dvitaškį, tuo metu „Tiketa“ taškų nepelnė, tad iš -3 rezultatas tapo +5. Ukmergiškėms persvarą pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu Ukmergės MKK pakilo į pirmąją vietą Akvilės moterų krepšinio lygos A (Rytų) grupėje. Antrąją vietą su identišku rezultatu užima „Tiketa“.

Ukmergės MKK: Vitalija Vačiūnaitė 26 (7 rez. perd.), Simona Martinkutė 9, Sandra Vaitkutė 6 (6 atk. kam.).

„Tiketa“: Gytė Urniežiūtė 17 (6 atk. kam.), Eglė Vucevičiūtė 13 (8 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 8.