Nuotr.: D.Lukšta

Vilniaus BC „Tiketa“ „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje iškovojo trečiąją vietą. Po ilgosios pertraukos pranašumą įgijusios vilnietės kovoje dėl bronzos 70:64 (11:13, 19:17, 23:19, 17:15) įveikė Kauno „LSU-Kauną“.

Aštuonioliktąją rungtynių minutę „LSU-Kaunas“ turėjo 8 taškų persvarą (29:21), tačiau BC „Tiketa“ ketvirtį baigė spurtu 9:1 ir prieš didžiąją pertrauką išlygino rezultatą (30:30).

Vilnietės gerą žaidimą pratęsė ir trečiojo kėlinio pradžioje. Monika Aleksaitė pataikė du tritaškius iš eilės, o jos vedama „Tiketa“ įgijo 5 taškų persvarą (40:35).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms rezultatas tapo lygus (48:48), tačiau metimus pataikiusios Indrė Sventickienė ir Greta Šniokaitė „Tiketai“ suteikė 4 taškų pranašumą (53:49).

Įpusėjus lemiamam kėliniui „Tiketa“ susikrovė 9 taškų pranašumą (64:55), tačiau kova dar nebuvo baigta. Ugnė Avižienytė surinko 6 taškus, Brigita Mockevičiūtė smeigė tritaškį ir likus 100 sekundžių „LSU-Kaunas“ priartėjo iki 4 taškų deficito (64:68).

Visgi lemiamomis akimirkomis „LSU-Kaunas“ taškų daugiau nepelnė ir pergalę bei trečiąją vietą šventė „Tiketa“.

„Tiketa“: Greta Šniokaitė 20 (7/9 baudos), Monika Aleksaitė 16 (8/8 baudos), Maria Martinez 12, Eglė Jucevičiūtė 10 (12 atk. kam., 4 bl.).

„LSU-Kaunas“: Ugnė Avižienytė 13 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Ieva Stankevičiūtė 11 (6 atk. kam.), Eglė Želnytė (10 atk. kam.) ir Kornelija Balčiūnaitė (13 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Goda Vašurenkaitė 9.