Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos antrojo etapo pirmajame ture sužaistos penkerios rungtynės, kuriose tris pergales šventė namuose žaidusios ekipos, o dvi komandos triumfavo svečiuose.

Pristatome tradicinę „Akvilės“ lygos turo apžvalgą.

Vilniaus Kibirkštis-VKM Kauno LSU-Kaunas 80-75 stat » Akvilės

Stankevičiūtės šou. Kauno „LSU-Kauno“ komandoje dominavo Ieva Stankevičiūtė, tačiau jos pastangų nepakako – kaunietės svečiuose 75:80 turėjo pripažinti Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ pranašumą.

Stankevičiūtė per 35 minutes pelnė 31 tašką (7/10 dvit., 4/6 trit., 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

176 cm ūgio gynėjau užfiksavo asmeninius pelnytų taškų ir surinktų naudingumo balų rekordus.

Sutriuškino. Antrąjį etapą itin lengva pergale pradėjo Vilniaus „Svajos“ krepšininkės. Jos savo aikštėje net 82:32 susitvarkė su Panevėžio „KKSC-Naftėno“ ekipa.

Vilnietėms dvigubą dublį surinko Severina Lazdauskienė, pelniusi 21 tašką ir atkovojusi 10 kamuolių. Jūratė Dumbliauskienė pridėjo 16 taškų, o Sandra Šalčiūtė įmetė 15 taškų.

Panevėžiečių gretose beveik pusę taškų surinko Dovilė Perevičiūtė (15).

Antroji mačo pusė. Marijampolės ŽSM krepšininkės po dviejų kėlinių turėjo tik 2 taškų deficitą (31:33), tačiau Vilniaus „VK-Kamanę“ paleido į priekį po ilgosios pertraukos. Antrąją mačo pusę „VK-Kamanė“ laimėjo 39:22 ir susitikime triumfavo 72:53.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose žaidė po 17 taškų surinkusios Olga Fomina ir Šarūnė Valytė, o marijampolietėms 21 tašką įmetė Simona Paužaitė.

Dvigubas dublis. Simona Visockaitė pelnė 19 taškų, atkovojo 15 kamuolių, blokavo 4 metimus ir surinko 27 naudingumo balus, o jos vedama Kauno KM „Aisčių“ ekipa svečiuose 71:43 palaužė KK „Patriotes“.

Visockaitei geriausiai talkino 16 taškų pelniusi ir 18 naudingumo balų surinkusi Raminta Gailiūnaitė.

„Patriočių“ ekipoje rezultatyviausia buvo 13 taškų pelniusi Ramunė Eskertaitė, tačiau jos +/- rodiklis buvo prasčiausias (-27).

Pratęsimas. Vilniaus BC „Tiketa“ ir Kauno KTU komandų susidūrime pagrindinio laiko nepakako – nugalėtojos paaiškėjo tik per pratęsimą. Jį vilnietėms dvitaškiu likus 21 sekundei išplėšė Maria Martinez, tačiau pratęsime kaunietės laimėjo 68:62.

„Tiketos“ komandoje spindėjo 13 taškų pelniusi, 19 kamuolių atkovojusi, 4 metimus blokavusi ir 31 naudingumo balą surinkusi Eglė Jucevičiūtė.

KTU ekipai 18 taškų (9/11 baudos) pelnė, 5 kamuolius atkovojo ir 3 perėmė bei 19 naudingumo balų surinko Martyna Petrėnaitė.