Nuotr.:

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos antrajame ture sužaisti trys susitikimai, kuriuose pergales iškovojo Kauno KTU, Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ ir „LSU-Kaunas“.

Pristatome tradicinę „Akvilės“ lygos turo apžvalgą.

Šeštadienis, Spalio 14 d.
Kauno KTU Marijampolės ŽSM 83-57 stat » Akvilės
Vilniaus VK-Kamanė Vilniaus Kibirkštis-VKM 59-63 stat » Akvilės
Trečiadienis, Spalio 11 d.
Kauno KM Aisčiai Kauno LSU-Kaunas 57-74 stat » Akvilės

Buvusios komandos krepšininkės. Kauno KM „Aisčių“ klube iki praėjusio sezono pabaigos žaidusios Brigita Mockevičiūtė ir Gerda Vitkevičiūtė apsivilko „LSU-Kaunas“ marškinėlius ir antrajame ture į neviltį varė savo buvusią komandą.

Mockevičiūtė per 28 minutes pelnė 27 taškus (5/11 dvit., 5/11 trit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą. Vitkevičiūtė taip pat per 28 minutes surinko 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

Buvusių „Aisčių“ žaidėjų vedama „LSU-Kauno“ komanda triumfavo 74:57.

Žaidžiančioji trenerė. Praėjusį sezoną „Akvilės“ lygoje debiutavusi Ela Bajorūnienė sužaidė tik ketverias rungtynes, o šį sezoną ji ant parketo pasirodė jau antrajame ture. Iš Alytaus „RKL-GUT.LT“ į Marijampolės ŽSM persikėlusi žaidžiančioji trenerė per 32 minutes pelnė 17 taškų (4/9 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Visgi jos pastangų nepakako – marijampolietės svečiuose 57:83 neprilygo Kauno KTU ekipai. Bajorūnienė ŽSM komandoje ne tik rungtyniauja, bet ir yra vyriausioji trenerė.

Rezultatyvi. „Akvilės“ lygos naujokės Vilniaus „VK-Kamanės“ gynėja Olga Fomina pasižymi rezultatyviais pasirodymais. Pirmajame mače ji pelnė net 27 taškus, o šįkart surinko 20 taškų (6/12 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius. Pagal rezultatyvumą Fomina lygoje užima trečiąją vietą (vid. po 23,5 taško).

Jos pastangų kol kas nepakanka – „VK-Kamanė“ patyrė abi nesėkmes.

Dvigubi dubliai. Pirmajame ture Milda Sauliūtė pasiekė keturgubą dublį, o antrajame ture dvi krepšininkės užfiksavo dvigubus dublius. Tai padarė Vilniaus „Kibirkties-VKM“ aukštaūgė Miglė Purlytė (15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių) bei Simona Visockaitė (30 taškų ir 15 atkovotų kamuolių) iš Kauno KM „Aisčių“.

Duetas. Kauno KM „Aisčių“ komandoje nesėkme pasibaigusiose rungtynėse su Kauno „LSU-Kauno“ ekipa išsiskyrė dvi krepšininkės. Tai Simona Visockaitė ir Urtė Čižauskaitė, kurios kartu surinko net 57 iš 59 komandos naudingumo balų.

Turo žaidėja. Antrajame ture įspūdingai pasirodė 15-os metų 185 cm ūgio puolėja Simona Visockaitė. „Aisčių“ marškinėlius vilkinti krepšininkė per 39 minutes pelnė 30 taškų (13/25 dvit., 4/6 baudos), sugriebė 15 kamuolių, blokavo 4 metimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.