Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dramatišką pergalę „Akvilės“ moterų krepšinio lygos ketvirtfinalyje pasiekė Vilniaus BC „Tiketa“ komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 65:63 (17:16, 17:9, 19:15, 12:23) įveikė Kauno „LSU-Kauno“ krepšininkės.

Po vilniečių laimėjimo serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Lemiamos serijos rungtynės balandžio 7-ąją dieną 19.15 val. vyks Kaune.

Trečiajame kėlinyje po Giedrės Gricienės, Evelinos Mauraitės ir Indės Sventickienės dvitaškių „Tiketa“ spurtavo 8:0 ir įgijo 14 taškų persvarą (44:30). Netrukus ji buvo padidinta iki 16 taškų, o paskutinę ketvirčio minutę vilniečių pranašumą tritaškiu sumažino Deimantė Žukaitė.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes „Tiketa“ pirmavo 15 taškų skirtumu (57:42), tačiau tuomet kaunietės pakilo į šturmą. Penkių minučių atkarpą jos laimėjo 12:2 ir priartėjo iki penkių taškų (54:59).

Negana to, po Ugnės Avižienytės tritaškio ir Žukaitės dvitaškio likus 75 sekundėms rezultatas tapo lygus (63:63). Tuomet Kristina Palaimaitė likus 49 sekundėmis įmetė dvitaškį ir persvėrė rezultatą šeimininkių naudai.

Per likusį laiką kaunietės prametė du metimus ir turėjo pripažinti oponenčių pranašumą.

„Tiketa“: Giedrė Gricienė ir Indrė Sventickienė po 12, Monika Aleksaitė (11 atk. kam., 5 per. kam., 25 naud. bal.) ir Evelina Mauraitė po 11, Kristina Palaimaitė 8 (18 atk. kam.).

„LSU-Kaunas“: Ieva Stankevičiūtė 22 (4/7 trit.), Deimantė Žukaitė 18 (6/7 dvit.), Ugnė Avižienytė 11 (9 atk. kam.).