Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos finaliniame ketverte kovos šeimininkės Alytaus „RKL-GUT.LT“ komandos krepšininkės. Jos antrose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 74:49 (16:11, 17:20, 20:5, 21:13) nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Marijampolės „Kolegijos-Sūduvis“.

Seriją iki dviejų pergalių alytiškės laimėjo 2-0 ir pateko į pusfinalį. Pirmasis serijos mačas baigėsi „RKL-GUT.LT“ laimėjimu 63:46.

Finalo ketverto pusfinalyje alytiškės kausis su Kauno „LSU-Kauno“ arba Vilniaus BC „Tiketa“ ekipa. Po pirmųjų rungtynių kaunietės serijoje pirmauja 1-0.

Po dviejų kėlinių „RKL-GUT.LT“ turėjo trapią 2 taškų persvarą (33:31), tačiau po ilgosios pertraukos pabėgo į priekį. Antrąją mačo pusę alytiškės laimėjo 41:18 ir taip susikrovė triuškinamą persvarą.

„Kolegija-Sūduvis“: Ligita Kinkevičienė 14 (10 atk. kam., 11 kl., 9 išpr. praž.), Rebeka Maria Kinkevičiūtė ir Milda Navickaitė (11 atk. kam.) po 8, Diana Djackova ir Gabrielė Vaišnoraitė po 6.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 26 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Milda Sauliūtė 14 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 11, Vaiva Bražionytė 7 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 6 per. kam.).