Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž. Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž. Gedvila

Pirmose 2016-2017 metų sezono „Akvilės“ lygos rungtynėse pergalę šventė Viiniaus „Kibirkšties-VKM“ (1-0) klubas, kuris svečiuose 73:66 (15:20, 22:13, 20:21, 16:12) įveikė Vilniaus universiteto (0-1) komandą.

Pirmąjį kėlinį jaunosios „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės pralaimėjo 15:20, tačiau vėliau atrodo savąjį žaidimą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamos 37:33. Po trijų kėlinių jų persvara siekė tris taškus, o lemiamą ketvirtį jos laimėjo keturių taškų skirtumu.

Vilniaus universitetas: Gintarė Savickytė 22 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Karolina Aidukaitė 18 (9 atk. kam., 7 kl.), Grėtė Patumsytė 8, Austėja Serbentaitė 6 (6 atk. kam.), Giedrė Ulytė 5 (12 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Beatričė Kadžiūtė 12, Andrėja Pečiūraitė 11 (12 atk. kam.), Miglė Purlytė 10 (5/9 dvit.), Eglė Zabotkaitė 9 (5 atk. kam.).

Tuo metu kitose rungtynėse triumfavo vos šešiese žaidusios Vilniaus „Svajos“ (1-0) krepšininkės, kurios taip pat varžovių aikštėje 65:46 (17:10, 12:12, 15:12, 21:12) susitvarkė su Vilniaus DPV (0-1).

„Svaja“ vertėsi be būrio žaidėjų, todėl Ieva Šedurskaitė ir Eglė Karolytė turėjo žaisti be keitimų, Lina Baltuonytė rungtyniavo 37 minutes, Irena Vizbarienė – 31.

DPV: Ilona Nikonovaitė 13, Aurelija Geležiūnė 12 (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Aida Jasinauskaitė 7 (6 atk. kam.), Olga Fomina 5 (2/11 metimai).

„Svaja“: Eglė Karolytė 18 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Lina Baltuonytė 14 (7 atk. kam., 7 rez perd.), Irena Vizbarienė 13 (15 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud. bal.), Ieva Šedurskaitė 12.